Logo.png

Hakkımızda

Ne iş yapıyoruz?

Inşaat, Hafriyat, Zeytin tarla bakım işleri, Zeytin sezonunda Zeytin toplama işi yapıyoruz. Zeytinlikler bahçe duvarlarına çeviriyoruz, Taş duvarı işçiliği yapıyoruz. Hafriyat işini kepçeyle yapıyoruz.


Bu işi ne zamandan beri yapıyoruz?

23 yıllık tecrübemiz vardır bu işte.


Neden biz?

Sürekli mevcutlu bölgede bulunduğumuz için, 24 saat faal durumundayız, sürekli bu bölgede çalışıyoruz, Insanlar çabuk ulaşıyor, yani en yakın mesafe 15-20 kilometrede iş makinesi geldiği için biz sürekli bu bölgede çalışıyoruz. Bu bölgede yerleşik olduğumuz için her konuda yardımcı oluyoruz. Artı zeytinliklere su taşımacılığı yapıyoruz, kesimini yapıyoruz, zeytinliklere sürme işlemi, meyve fidanı dikimi, bahçe bakımı. Tüm bunlari yaparken, aynı zamanda fiyat olarak diğer firmalardan çok daha cazip durumdayız yani, bizim özelliğimiz kalite değil, aynı zamanda fiyatta da kaliteyiz.


Biz aynı zamanda bir Aile şirketiyiz, dolayısıyla Insanların bizi tercih etmesinin altında yatan sebeblerinden birisi de bu. Biz normal mesai saatlerinin dışında da, Insanımızın tüm Acil durumlarda hemen anında onlara yetişe biliyoruz. Bu bölgede özellikle dışarıdan İstanbul bölgesinden gelen vatandaşlarımız burda zeytinliklerine Taş duvarları ördürüyorlar, o anlamda bizi daha çok tercih ediyorlar. Zaten bizim dışımızda da bu konuda çok fazla ileri düzeyde hizmet veren herhangi bir Sektör bulunmamaktadır, ancak dediğimiz gibi yani biz bir aile şirketiyiz bizim fiyatlarımız kaliteli ve aynı zamanda fiyatlarımız çok uygun, onun dışında yaptığımız işler oldukça kaliteli ve profesyonel çalışıyoruz.


Biz nerede hizmet veriyoruz?

Kücükkuyu Assos bögesi arası Hizmet vermekteyiz.


Biz nerde bulunuyoruz?

Assos Bölgesindeyiz.

Ayvacik/Sazlı Köyünde Merkez.